BMW FORUM

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Ogłoszenie

Szanowni forumowicze:

Uprzejmie proszę o poprawne tytułowanie tematów. Informuję, że za niepoprawne tytułowanie tematu wręczane są ostrzeżenia.

Zanim zapytasz użyj opcji "szukaj"

pagerank, page rank

#1 2011-06-22 13:45:19

andrzeszko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 1
Punktów :   

Lakiernik w warszawie

Witam, grzmotnolem nieprzyjemnie moja bmką i teraz jestem zmuszony oddać ją do blacharza, zeby ja ladnie wyklepal i doprowadzil do dawnej swietnosci. Baaardzo mi zalezy, zeby klepanie jak i dobor kolorów był zrobione porzadnie z ubezpieczenia oczywiście.

Offline

 

#2 2011-06-30 11:44:24

lifter

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Lakiernik w warszawie

Aj nieprzyjemna sprawa Sam miałem małą kolizje w ostatnim czasie. Zabrałem autko z uszczerbkiem do http://www.sztukalakierowania.pl/napraw … w-warszawa i różnicy nie ma w kolorkach lakieru. Zrobili kawał świetnej roboty. Pozdrawiam.

Offline

 

#3 2013-07-25 14:49:29

mawon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Lakiernik w warszawie

Też bym ten serwis polecił, bo choć to raczej ASO Mazdy, to na naszym BMW też się znają.

Offline

 

#4 2018-05-21 00:02:20

paczaj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-05-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Lakiernik w warszawie

andrzeszko napisał:

Witam, grzmotnolem nieprzyjemnie moja bmką i teraz jestem zmuszony oddać ją do blacharza, zeby ja ladnie wyklepal i doprowadzil do dawnej swietnosci. Baaardzo mi zalezy, zeby klepanie jak i dobor kolorów był zrobione porzadnie z ubezpieczenia oczywiście.

Zdecydowanie polecam ci ten warsztat blacharski. Zajmują się wszystkimi markami, w tym oczywiście i BMW. U mnie kolor dobrali perfekt. Kontakt znajdziesz na stronie: blacharz BMW

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz Szamba betonowe Sochaczew brzeg.polskie-szamba-betonowe.pl przegrywanie kaset vhs. światłowód Sucha Beskidzka restauracja Ciechocinek