BMW FORUM

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Szanowni forumowicze:

Uprzejmie proszę o poprawne tytułowanie tematów. Informuję, że za niepoprawne tytułowanie tematu wręczane są ostrzeżenia.

Zanim zapytasz użyj opcji "szukaj"

pagerank, page rank

#1 2009-12-16 22:18:38

robsonbmw5

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 1
Punktów :   

[e-39] BOCZNA TYLNA SZYBA NIE PODNOSI SIĘ

Witam! Mam problem z lewą, tylna szybą( nie podnosi się). Po odkręceniu boczku stwierdziłem że linki podnoszące mechanizm są całe,szyba opuszcza się bez problemu ale niestety już nie podnosi się musze podnieść ją ręką,silniczek chodzi bez zarzutu ale niestety problem z poniesieniem szyby pozostaje.Może ktos miał podobny problem bo to podobno mankament w E-39,może jakieś zdjęcia albo link?Będe wdzięczny.Pozdrawiam wszystkich i życzę wesołych świąt.

Offline

 

#2 2009-12-17 07:11:46

siwusekm1

Użytkownik

6870135
Skąd: Turek
Zarejestrowany: 2009-09-13
Posty: 73
Punktów :   
Moje BMW:: E39 2.5 TDS->E36 Coupe

Re: [e-39] BOCZNA TYLNA SZYBA NIE PODNOSI SIĘ

Witam.Wychodzi na to że szyba w którymś miejscu się blokuje i nie ma siły podnieść. Najpierw wyjmnij szybę i zobacz czy podnosi bez szyby bo  wtedy będziesz wiedział czy to gdzieś na podnośniku się ne tnie. Jeśli to na prowadnicach coś nie tak to przy podnoszeniu bez szyby będzie wyrażnie slychać jak będzie miało cieżko. Jeśli szyba wcześniej podnosiła się bez problemu to bym stawiał ze jakaś uszczelka się gdześ podwinęła lub wysunęła na bocznej prowadnicy. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tytanes.pl wskrak.pl mapeczka piosenka o ślimaku noclegi ciechocinek